Autor Wątek: Tabelki, wyróżnienia, itp.  (Przeczytany 161 razy)

AdamK

• Newbie
  • *
Tabelki, wyróżnienia, itp.
« dnia: Marzec 08, 2021, 23:03:01 pm »
Jeśli to forum ma komuś i czemuś służyć to przedstawiam swoje skromne sugestie: dobrze by było zrobić w dziale "akumulatory" coś w rodzaju tabelki w której dopisywało by się marki akumulatorów do firm je produkujących, np. marka BARS - Autopart z Mielca.

W dziale "prostowniki/ładowarki" zamieszczać opisy prostowników/ładowarek które czymś pozytywnym wyróżniają się na tle konkurencji, np. zrobić opis Lelka który chyba był pierwszym automatycznym polskim prostownikiem (mam już trochę lat ale wcześniej o nim nie słyszałem, gdyby nie Tadeusz chyba bym o nim nadal nie słyszał).
Takie moje skromne sugestie daję pod rozwagę.
AdamK

Tomek

• Administrator
  • Jr. Member
Odp: Tabelki, wyróżnienia, itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2021, 09:17:36 am »
Nie powiem ciekawa propozycja, tylko odnoszę wrażenie jakby to forum trochę przymierało, a szkoda bo uważam że to FB jest zupełnie nieczytelne choć zapewne dużo więcej tam informacji niż obecnie tutaj.

Marko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2021, 20:56:35 pm »
Odkąd pojawił się FB i rozwinęły się grupy, coraz więcej forum po prostu się zatrzymało trochę szkoda.

Kiedyś człowiek pamiętał różne fora tematyczne dzisiaj przez FB sporo z głowy wyleciało.  ???

Tadek Marczuk

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2021, 06:12:01 am »
Na grupach fb zauważyłem jak kłócą się ludziska, czy ładować napięciem 16,25V, czy lepiej jednak napięciem 16,43V, bo ktoś ładował 16,48V i naładował akumulator.Robią sensację i sieją strach jak akumulator gazuje, straszą pożarami jak zwykły prostownik ładuje akumulator.Dla młodych ładowarka dobra tylko taka, która ma Wi-fi i Bluetooth i masę niepotrzebnych ustawień.Internet kształci i przy okazji wyrządza krzywdę robiąc z łatwowiernych ludzi nie mających praktyki w danej dziedzinie totalnych technicznych analfabetów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2021, 11:30:20 am wysłana przez Tadek Marczuk »