O mnie

Amator – elektronik, który pomimo że posiada wykształcenie technika elektronika, to poszedł w innym kierunku – informatyki. Pomimo że elektronika zawsze była mu bliska, dopiero po latach się odnalazł i postanowił odświeżyć i poszerzać wiedzę.

Zawsze praktyk, rzadko kiedy teoretyk, dlatego też nabytą wiedzę stara się potwierdzić swoimi doświadczeniami – stąd też pomysł na stronę / bloga. Posiadając „garść” podstawowych narzędzi i urządzeń, postanowił rozpocząć „zabawę” z akumulatorami, ładowarkami czy prostownikami.

Twórca kilku projektów – mniej lub bardziej udanych, od tych prostych w konstrukcji do bardziej złożonych, ciągle poszerza warsztat o nowe, które być może przydadzą się w tej dziedzinie.

Nie nazywa się profesjonalistą ani znawcą w temacie, ponieważ nie posiada ani na tyle dużego doświadczenia ani profesjonalnego sprzętu. Testy tutaj prezentowane mają charakter konsumencki, nie mają na celu nikogo obrażać a wyciągnięte wnioski są jedynie przemyśleniami autora.

Dzieli się swoją dotychczas zdobytą wiedzą potwierdzoną w swoich „badaniach”, przyjmuje również konstruktywną krytykę i chętnie podyskutuje na zagadnienia tutaj opisane.